DeMiley Fan'a Hoşgeldin!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DeMiley Fan'a Hoşgeldin!

En Güzel Demi ve Miley fanına hoşgeldin!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hannah Montana Daima Kalbimde

YazarMesaj
demdemJB

demdemJB

Hannah Montana Daima Kalbimde  Empty
MesajKonu: Hannah Montana Daima Kalbimde      Hannah Montana Daima Kalbimde  Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 11:48 pm

eçtiğimiz günlerde bir radyo programına katıldı Miley.Radyoyu arayan bir küçük hayranı,Hannah Montana'yı artık sevip sevmediğini sordu.
Ve Miley:
Hannah Montana herşeyim benim.Belki o proje benim hayatımda olmasaydı,ben bu kadar dünya çapında tanınmayacaktım.Bu yüzden o sarı peruğun o setin değerini her zaman bilirim.Şu anda Hannah Montana'nın çekimleri bittiği için kendimi boşlukta hissediyorum.Bitsede Bitmesede HM hep kalbimde olucak.Daimada böyle sürücek.Evet şimdi çok büyük bir yıldızım diye Hannah Montana'yı umursamadığım sanılıyor.Fakat böyle düşünenler çok yanılıyorlar.Peruğumu hala tarıyorum.Bazen ilk sete girdiğim an aklıma geliyor.Keşke hep sürseydi HM diyorum.Ve son sezonun adıda benden zaten,Hannah Montana'nın daima kalbimde yaşadığını belirtmek için Hannah Montana Forever oldu.Son cümlem.Hannah Montana benim yarım değil.Bütünüm.Herzaman ve sonsuza dek kalbimde yaşayacak.
dedi.

Hannah Montana Daima Kalbimde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hannah Montana (2008)
» Hannah Montana: The Movie(2009)
»  Hannah Montana Forever hakkında tuhaf soru